Bajlando Club

Team

  DJ SMALL

NASZ NAJNOWSZY "TRANSFER"

NIEKWESTIONOWY KRÓL ŚLĄSKICH DYSKOTEK W LATACH 1990-2005 (REZYDENT BRAVO W GLIWICACH W LATACH 1996-2002)

Dj Small - zamiłowanie do muzyki i do pracy jako DJ zauważył już w wieku 13 lat. Zawodowo jako DJ zaczął swoją karierę w roku 1994 i było to w Wodzisławiu Śląskim w klubie "ASTRA" tam zaczęła się prawdziwa przygoda przy gramofonach. W tych latach Klub "ASTRA" był jednym z najpopularniejszych klubów na Śląsku. Następnie wraz z otwarciem Klubu "BRAVO" w Gliwicach rozpoczął tam prace mając już duże umiejętności i swój styl. REAKTYWACJA MARZEC 2017 !!!
W tym klubie grał miedzy innymi z takimi gwiazdami jak:

Dr.Motte, Westbam, MrX&MrY, Lexy&K.Paul, HardyHard, Pulsdriver, CJStone, itd. jednym słowem wielkimi osobistościami świata muzyki klubowej. Prezentowane przez niego brzmienia muzyki techno/house szybko spotkały się z aprobatą ludzi .Cały czas odkrywa nowe gatunki muzyczne, słucha wszystkiego, co może go zainspirować. Grał między innymi w klubach takich miast jak: Warszawa, Zielona Góra, Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Lublin, i wiele, wiele innych. Nie lubi słuchać ani grac jednego gatunku, bo to ogranicza, lubi mieszać, bo do tego służy dj i mix-er, aby mixować. Wielokrotnie spotykał się z aprobatą i wdzięcznością tych osób, dla, których miał możliwość się zaprezentować. Swoją muzykę prezentuje w 90% z płyt winylowych.A oto gatunki muzyki, które najchętniej gra podczas imprez: HOUSE,ELEKTRO HOUSE,PROGRESSIVE CLUB,TECHN. MINIMAL

 

 

PAVCIK 

Wieloletnie doświadczenie sprawia iż parkiet rozgrzewa się do czerwoności. Przez długi czas związany rezydenturą był z legendarnymi klubami: Wyższy Wymiar w Katowicach i Bielsku Białej oraz Galaxy Planet w Kamieniu Śląskim.
Na swoim koncie posiada liczne kluby w całym kraju, między innymi takie jak:
Genesis – Katowice
Havana – Zawiercie
Układ - Oświęcim
Fun City – Katowice
sieć klubów Fantasy Park
.


SEQUENCE

Producent / Remixer, swoją przygodę z muzyką zaczął w roku 2006, na rynku disco polo od roku 2013.
Współpracuje z najlepszymi zespołami, Jego remixy i aranże bardzo dobrze sprawdzają się na parkietach w całej Polsce.
Bardzo skromny człowiek, a to własnie w Jego głowie powstają cały czas nowe projekty przy których szaleje cała Polska.
"WYMARZONA" zespołu Mig jest wielkim hitem a sam Kamil, za ten aranż stał się członkiem elity najlepszych Aranżerów w naszym kraju.
Muzyka jest Jego życiem dlatego sam z tego tytułu dużo koncertuje jako "DJ SEQUENCE"

 

Współpracował z taki zespołami jak:

After Party, Piękni i Młodzi, Soleo, Long & Junior, Joker, Mega Dance, Weekend, Red Star, Rajmund, Faktor, Andree, Apertif, Pudzian Band, Mig, Didzej Mietek, Playboys, Martess, Hi-Fi, Jorrgus, Dobryje Grajki, Spike, Camasutra, Extazy, Shantel, Vizza, Respect, Diadem, Disco Braders, Focus, Gesek, Exelent, Impuls

 ŚWIRU